Our motive is to help the poor, helpless and orphan children all over the world.

Latest News

Contact Info

Eğitim Elçimiz

Prof. Dr. Melih BULUT

Prof. Dr. Melih Bulut 09.01.1954 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra yine Hacettepe Tıp Fakültesi'nde uzmanlık ve doçentlik ünvanlarını kazanmıştır. 1987 yılında Şişli Etfal Hastanesinde Çocuk Cerrahisi klinik şefliği görevine başlayan Bulut, 1997-2004 yılları arasında International Hospital Yeşilköy'de başhekimlik görevini yürütmüştür. Ayrıca, Anadolu Sağlık Merkezi ve Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nin kurucu başhekimliğini yapmıştır. Başkent Üniversitesi'nde Marmara Bölgesi Koordinatörü olarak kısa bir süre çalışan Bulut, ek olarak Medicana International Beylikdüzü Hastanesi'nin kuruluşunda genel koordinatörlük yapmıştır.

Prof. Dr. Melih Bulut, sağlıkta inovasyon, yapay zekâ, yaşlılık, nadir hastalıklar konularında gönüllü çalışmalar yapmaktadır.

BAĞIŞ BİLGİLERİ
KİŞİSEL BİLGİLER

- Bağışlarınız, vakfımızın amaçları doğrultusunda beyin bilimine, bilimcilerine, araştırmalarına, öğrencilerine ve hastalara destek olmak için kullanılacaktır.

* ile işaretli alanların zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.

BİLGİLENDİRME

Bağışlar geçici süreliğine kapatılmıştır. Bu süreçte size geri dönüş sağlayabilmemiz için bize mail adresinizi bırakabilirsiniz.