Our motive is to help the poor, helpless and orphan children all over the world.

Latest News

Contact Info

Yönetim Kurulu

Çiğdem KILIÇ

1968 yılında Ankara’da doğmuş olan Çiğdem Kılıç, ilk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamış olup 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuştur.

Kılıç, yüksek lisans eğitimlerini, önce aynı üniversitenin Maliye Anabilim Dalı’nda, ardından Marmara Üniversitesi İktisat Politikası Programı’nda olmak üzere başarıyla tamamlamıştır. Tekstil Menkul Değerler A.Ş., Tekstil Bankası A.Ş., Eczacıbaşı Baxter ve Sun Microsistemler’de finans ve muhasebe bölümlerinde görev yapmıştır. Kitap okumak ve bahçe bakımı gibi hobileri bulunan Kılıç, evli ve biri kız biri erkek iki genç annesidir.

İyi derecede İngilizce bilen Kılıç, Türkiye Beyin Vakfı’nda Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

BAĞIŞ BİLGİLERİ
KİŞİSEL BİLGİLER

- Bağışlarınız, vakfımızın amaçları doğrultusunda beyin bilimine, bilimcilerine, araştırmalarına, öğrencilerine ve hastalara destek olmak için kullanılacaktır.

* ile işaretli alanların zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.

BİLGİLENDİRME

Bağışlar geçici süreliğine kapatılmıştır. Bu süreçte size geri dönüş sağlayabilmemiz için bize mail adresinizi bırakabilirsiniz.