Our motive is to help the poor, helpless and orphan children all over the world.

Latest News

Contact Info

Yönetim Kurulu

Yasemin ŞAHİN

Yasemin Şahin Bursa’da doğmuş, 1994 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuştur. Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları’nda ve Karsan Otomotiv’de görev yapmış, İnsan Kaynakları konularının tümünün yanı sıra, Süreç İyileştirme ve Verimlilik, Stratejik ve Kurumsal Yönetim, Hedeflerle Şirket Yönetimi, Kurumsal Dönüşüm ve İletişim gibi konularla ilgili çalışmaları da yürütmüştür. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmıştır.

 

Yasemin Şahin, çalışma hayatına yönelik mevzuat bilgisine ve Endüstriyel İlişkiler alanında derin bir deneyime sahiptir. Kurumsal hayatta elde ettiği 24 yıllık bilgi ve tecrübeyi 2018 yılından bu yana işletmelere Yönetim Danışmanlığı alanında, bireylere ise Kariyer Danışmanlığı alanında hizmet vererek aktarmaktadır.

 

Haftalık olarak gerçekleşen Bursa Martı Kitap Kulübü liderliğini yürütmekte, üniversite öğretim görevlisi olarak yüksek lisans ve sertifika programlarında dersler vermekte, Türkiye Beyin Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Vakıf Müdürü olarak görev yapmaktadır.

 

Yasemin Şahin çalışma hayatı boyunca öğrenmeyi hayat felsefesi olarak seçmiş, bilgi ve deneyimlerini çevresi ile paylaşmaktan, başarılı sonuçlar elde edilmesinden mutluluk duymuştur. Öğrenmenin ve gelişimin sonu olmadığına ve büyüsüne inanan Yasemin Şahin, çeşitli eğitim firmalarından aldığı eğitim sertifikalarına, çeşitli üniversitelerden aldığı Mesleki Uzmanlık Sertifikalarına, Erickson Coaching International’ın eğitim ve çalışmalarına katılarak elde ettiği ICF (Uluslar arası Koçluk Federasyonu) tarafından onaylı “Profesyonel Koç” sertifikasına sahiptir. Koçluk çalışmalarına görev yaptığı şirketlerde başlamış olup şu anda kendi firmasında devam etmektedir.

 

KOBİ Danışmanlığı konusunda Mesleki Yeterlilik Belgesi almış olan  Yasemin Şahin, deneyimleri doğrultusunda Kurumsal ve Büyük Ölçekli firmalara hizmet vermenin yanı sıra Akredite KOBİ Danışmanı olarak hizmetlerini genişletmiş, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri de Yönetim Danışmanlığı hizmet kapsamına almıştır.

 

PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olup bu derneğe üyedir. Ayrıca BUİKAD Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği ile ODTÜ Mezunlar Derneği üyesidir.

 

Uluslar arası, ulusal ve yerel pek çok konferans ve panelde yönetim, işletme yönetimi, liderlik, gelişim, insan kaynakları, çalışan deneyimi ve bağlılığı, eğitim, kariyer danışmanlığı, yetenek yönetimi, koçluk gibi konularda konuşmacı olarak yer almıştır.

 

Çalıştığı şirketlerde iç eğitmenlik yapmış olup, yönetim danışmanlığı kapsamında hazırladığı, butik ve garantili eğitim programlarını kurumsal ve bireysel gelişim kapsamında vermektedir.

 

Yasemin Şahin, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Her hafta Bursa Kitap ile Sohbet etkinliklerinde ve her ay çeşitli sivil toplum kuruluşlarında Kitap ile Sohbet liderliği yapmaktadır. Evli ve 23 yaşında bir genç annesidir.

BAĞIŞ BİLGİLERİ
KİŞİSEL BİLGİLER

- Bağışlarınız, vakfımızın amaçları doğrultusunda beyin bilimine, bilimcilerine, araştırmalarına, öğrencilerine ve hastalara destek olmak için kullanılacaktır.

* ile işaretli alanların zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.

BİLGİLENDİRME

Bağışlar geçici süreliğine kapatılmıştır. Bu süreçte size geri dönüş sağlayabilmemiz için bize mail adresinizi bırakabilirsiniz.